نبرد تلویزیون‌ها در نیویورک سیتی و تاجگذاری تلویزیون G6 ال‌جی - چشم انداز نمایندگی ال جی در کرج
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

نبرد تلویزیون‌ها در نیویورک سیتی و تاجگذاری تلویزیون G6 ال‌جی

lg-signature-g6-oled-review-20-2-1200x0

کارشناسان و حرفه‌ای‌های زیادی در صنعت الکترونیک همیشه سعی دارند بهترین‌ها را در هر بخش از لوازم مصرفی معرفی کنند اما اگر همه آنها را در یک اتاق جمع کنی و بخواهی روی یکی از آنها انگشت بگذاری چه خواهد شد؟  

هیئت داورانی متشکل از کارشناسان و حرفه‌ای‌های معتبر و همین طور کسانی که شیفته تصویر هستند در نیویورک سیتی (نمایشگاه CE WEEK 2016) دور هم جمع شدند تا پادشاه تلویزیون‌ها را مشخص کنند.

در میان این همه تلویزیون، تلویزیون SIGNATURE G6 OLED ال‌جی توانست مقام برتر را به خود اختصاص دهد و تاج پادشاهی تلویزیون‌ها را بر سر نهد.

در مجموع ۸۰ شرکت‌کننده تست‌ها را پشت سر گذاشتند و به تلویزیون‌ها از عدد ۱ تا ۱۰ امتیاز دادند. معیارهایی نظیر کیفیت رنگ مشکی، کنتراست دریافتی، دقت رنگ، وضوح حرکت، عملکرد خارج از محور، ظاهر صفحه نمایش، HDR/WCG و عملکرد کلی در روز و شب از جمله معیارهای قابل سنجش بود. با اینکه هر تلویزیون نقاط قوت و ضعف خاص خودش را داشت اما وقتی امتیازات با هم جمع شدند، تلویزیون G6 OLED بالاترین امتیاز را کسب کرد و معدل آن ۸٫۹ از ۱۰ امتیاز شد.

امتیاز سونی در مقام دوم ۸، سامسونگ در مقام سوم ۷٫۳ و ویزیو در مقام چهارم ۶٫۹ بود. تنها تلویزیونی که امتیازاتش در محدوده ۹ بود تلویزیون ال‌جی بود که ۶ تا امتیاز ۹ از مجموع نه معیار سنجش دریافت کرد.

در جدولی که مشاهده می‌کنید، بهترین محصولات تلویزیون هر برند و امتیازات آنها در معیارهای سنجش مختلف ارائه شده است. خودتان ببینید تا باور کنید که تلویزیون OLED G6 SIGNATURE ال‌جی پادشاه تلویزیون‌های دنیاست.


ال جی
OLED65G6P
سامسونگ
UN78KS9800
سونی
XBR75X940D
ویزیو
RS65-B2
کیفیت رنگ سیاه۹٫۶۷٫۰ ۷٫۹ ۶٫۷
کنتراست دریافتی۹٫۱۷٫۶۸٫۳۶٫۹
دقت رنگ۹٫۰۷٫۵۸٫۴۷٫۲
وضوح حرکت (سفافیت)۸٫۰۷٫۲۷٫۸۶٫۹
عملکرد خارج از محور۹٫۴۶٫۲۷٫۴۶٫۷
یکنواختی صفحه نمایش۸٫۳۷٫۱۷٫۶۷٫۰
HDR/WCG۹٫۳۷٫۷۸٫۲۷٫۰
عملکرد در کل روز (نور محیط زیاد)۸٫۳۸٫۱۸٫۷۷٫۱
عملکرد در شب (نور محیط کم)۹٫۴۷٫۶۸٫۲ ۶٫۸
امتیاز کل۸٫۹۷٫۳۸۶٫۹

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد